Společnost. Precizní kosmetika vyrobená v Německu.

I přes to, že je BABOR dodnes rodinnou firmou a v jejím čele je aktuálně již třetí generace rodinných vlastníků, stala se mezinárodní značkou profesionální kosmetiky. Aby BABOR vyhověl i těm nejnáročnějším zákazníkům, spoléhá se na svých více než 60 let zkušeností a odborných znalostí v oblasti péče o pokožku – veškeré výzkumné, vývojové a výrobní činnosti probíhají výhradně v sídle společnosti v Cáchách.

Proto každý produkt, od nápadu až po hotový výrobek, představuje příslib nejvyšší kvality a je zhmotněním vědy, přesnosti a účinku.

Ochrana životního prostředí je jednou z klíčových hodnot filozofie udržitelnosti společnosti BABOR. Udržitelnost není představována konkrétním projektem, ale je vždy součástí každodenní práce – od nákupu surovin až po finální produkt.

Udržitelné výrobky. S pokorou a respektem k životnímu prostředí.

Interdisciplinární tým udržitelnosti průběžně zkoumá procesy a vyvíjí řešení pro ještě udržitelnější práci. Zaměřujeme se na tzv. „zelenou produkci“.

LYCON je světovým lídrem v oblasti odstraňování chloupků voskem již od roku 1978 a je volen odborníky jako produkt nejvyšší kvality. Jako jediný vosk na světě obdržel certifikaci ISO a zvítězil na British Beauty Awards v letech 2014, 2015 a 2018 v kategorii epilačních přípravků. LYCON má věrné fanoušky mezi celebritami jako Victoria Beckham či Sienna Miller. Australské krémové vosky LYCON s unikátní technologií oxidu titaničitého se aplikují na olejem ošetřenou pokožku, což zajišťuje její 100% ochranu a péči i během epilace. Nemusíme se již starat o jakékoliv podráždění díky použití těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí, nízké teplotě tání a mimořádným výživovým vlastnostem těchto vosků. Vosky jsou nezvykle pružné, ohebné a lehko uchopitelné. Unikátní vosky LYCON efektivně odstraňují chloupky již od délky 1 mm a vždy dosáhnou výsledku celkově hladké pokožky. Celý systém je navržen tak, aby ošetření bylo efektivní a téměř bezbolestné!

BROW XENNA je přední světový výrobce přírodních barev na obočí, které dokáží obarvit i pokožku. Jedná se o výrobky nejvyšší kvality. Brow Xennu používají Brow Masters po celém světě. Jedná se nejen o skvělou značkou, ale také o trend č.1 po celém světě, proto její inovace pokračuje stále dál. Novinkou této značky jsou inovativní barvy OXYGEN O2, kde inovace spočívá v použití nanopigmentu. Barvy pečují o obočí, obsahují mnoho výživných látek jako např. hedvábí, keratin, pantenol aj. Složky zajišťují chloupku lesk, ochranu a minimální poškození. 

COPYRIGHT © BEAUTY SALON MERGANSOVÁ