Nabízím Vám svůj individuální profesionální přístup, zasloužený odpočinek v příjemném novém prostředí, a relaxaci. Věřím, že si své ošetření najde každý. Slibuji Vám, že postupně budu nabídku služeb rozšiřovat o nová ošetření, pro Vaši spokojenost, a společně nezabředneme ve stereotypu. Nebojte se se mnou řešit i Vaše specifické potřeby, společně najdeme cestu k Vaší spokojenosti.

Upozornění: platba je aktuálně možná pouze v hotovosti.

OŠETŘENÍ PLETI
– OBLIČEJ, KRK A DEKOLT

BABOR TEENS

Ošetření určené pro mladou pleť do 18 let, účinná prevence akné, zabraňuje vzniku nedokonalostí.
Cena 590,- Kč
Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, zahřívací masku, enzymatický peeling, hloubkové čištění, závěrečnou masku, závěrečný krém.

BABOR CLASSIC

Ošetření řadou SKINOVAGE dle typu pleti.
Řada SKINOVAGE: Prevence stárnutí a zároveň řešení konkrétní potřeby Vaší pleti. Šest řad, jeden cíl: Omlazující péče pro všechny typy pleti! EpigenTech PowerPeptide použitý v produktech udržuje buňky pokožky mladistvé. Odolné a silné buňky pro krásnou pleť.
Cena 790,- Kč
Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, zahřívací masku, hloubkové čištění, masáž obličeje, krku a dekoltu, závěrečnou masku, závěrečný krém, oční krém.

BABOR INTENSIVE

Ošetření řadou SKINOVAGE dle typu pleti a enzymatickým peelingem.
Řada SKINOVAGE: Prevence stárnutí a zároveň řešení konkrétní potřeby Vaší pleti. Šest řad, jeden cíl: Omlazující péče pro všechny typy pleti! EpigenTech PowerPeptide použitý v produktech udržuje buňky pokožky mladistvé. Odolné a silné buňky pro krásnou pleť.
Cena 990,- Kč
Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, zahřívací masku, enzymatický peeling, hloubkové čištění, masáž obličeje, krku a dekoltu, BABOR ampuli, závěrečnou masku, závěrečný krém, oční krém.

BABOR MEN

Ošetření pro muže, speciálně pro potřeby mužské pleti.
Cena 990,- Kč
Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, zahřívací masku, enzymatický peeling, hloubkové čištění, masáž obličeje a krku, BABOR ampuli, závěrečnou masku, závěrečný krém, oční krém.

DOCTOR BABOR CLEANFORMANCE

Ošetření Cleanformance splní nároky těch, kteří od své kosmetiky vyžadují maximální výsledky, a přitom nechtějí zatížit životní prostředí. Řada Cleanformance je 100% vegan, CO2 neutrální, je bez parabenů, minerálních olejů, mikroplastů a silikonů. Celých 98% složek je přírodního původu a dodává pokožce velmi intenzivní “glow”.
Cena 990,- Kč
Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, zahřívací masku, vegan peeling, hloubkové čištění, masáž obličeje, krku a dekoltu, závěrečnou masku, závěrečný krém, oční krém.

DOCTOR BABOR COLLAGEN BOOSTER TREATMENT

Exkluzivní ošetření pleti, u které dochází ke ztrátě přirozeného napětí a elasticity. Výsledkem je viditelný lifting pleti.
Cena 1.890,- Kč
Ošetření zahrnuje: speciální povrchové čištění, zahřívací masku, enzymatický peeling, hloubkové čištění, masáž obličeje, krku a dekoltu, BABOR ampuli, speciální anti-aging závěrečnou masku, speciální závěrečný krém, oční krém.

BABOR REVERSIVE®

Luxusní anti-aging ošetření pleti řadou REVERSIVE s unikátním omlazujícím komplexem PRO YOUTH obsahující výtažky kmenových buněk Rosa Alba. Efektivně bojuje proti známkám stárnutí pokožky. Výsledek: Vrásky jsou zredukovány, pokožka je pevnější a mladistvá.
Cena 2.350,- Kč
Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, zahřívací masku, vegan peeling, hloubkové čištění, REVERSIVE sérum, masáž obličeje, krku a dekoltu, anti-aging masku, speciální anti-aging závěrečný krém, oční krém.

DOPLŇKOVÉ ÚKONY

ceny označené * jsou pouze orientační, výsledná cena se může nepatrně lišit v závislosti na množství použitého materiálu či délce procedury

EPILACE LYCON

Australská epilační metoda, při níž se odstraní chloupky i s jejich kořínky. Unikátní vosky LYCON odstraňují chloupky již od 1 mm. Cílem ošetření je dlouhodobě hladká pokožka bez chloupků a podráždění pokožky.

Cena při kosmetickém ošetření pleti:
Horní ret, cena 70,- Kč*
Brada, cena 70,- Kč*
Obočí, cena 90,- Kč*

Cena samostatné epilace:
Horní ret, cena 120,- Kč*
Brada, cena 120,- Kč*
Obočí, cena 150,- Kč*

BARVENÍ OBOČÍ BROW XENNA OXYGEN O2

Barvení obočí s inovativními profesionálními barvami OXYGEN O2 zn. BROW XENNA, které používají BROW MASTERS po celém světě. Barva, kromě obarvení, také vyživí chloupky obočí.
Cena od 90,- Kč*

ÚPRAVA OBOČÍ

dle typu úpravy
Cena od 50,- Kč*

LAMINACE OBOČÍ/BROW FILLER

Moderní a velmi oblíbená procedura určená k narovnání neposedných chloupků obočí.
Cena 690,- Kč

LAMINACE A BOTOX ŘAS/LASH LIFTING AND LASH BOTOX

Moderní a velmi oblíbená procedura určená k natočení, zvýraznění a vyživení přírodních řas.
Cena 690,- Kč

Ceník ke stažení ZDE.

COPYRIGHT © BEAUTY SALON MERGANSOVÁ